Otevřená radnice

Data veřejnosti

Ukážeme všechny faktury, analýzy a všechny údaje, které občané potřebují k rozhodování. Tyto informace nahrajeme na portál otevřených dat. 

Funkční rozklikávací rozpočet

Zajistíme, aby Cityvizor na Praze 14 naplno využíval svůj potenciál. Propojení s registrem smluv, IČO všech dodavatelů a zveřejňování i částek nižších než 50.000 Kč bude základem.

Nové funkce aplikace Moje Čtrnáctka

Současná podoba aplikace je osekaná na kost. V součinnosti s občany zajistíme další funkce, a tím přivedeme město blíže k občanům.

Webové stránky Prahy 14

Webové stránky městské části je třeba optimalizovat. Zjednodušíme uživatelské rozhraní. Dále budou přidány prvky součinnosti s občany (ankety, meetingy, petice). Mimojiné bude možné odebírat novinky e-mailem a využívat sdílený kalendář akcí a aktualit. 

Digitální věrnostní program

Aplikace Moje Čtrnáctka umožní propojení s národním ověřením identity prostřednictvím internetového bankovnictví. Takto ověření uživatelé budou čerpat výhody jako je například půjčování sportovního vybavení, úhrada poplatků obci, či výpůjčky vybavení ze sdílené dílny a mnoho dalšího.

Více dotací na digitalizaci

Zajistíme zvýšení financí pro nové digitální projekty. Přivedeme Prahu 14 do 21. století.

Notifikační systém
Problémy typu končící platnost občanského průkazu, dluhy na úřadech, blížící se termín veřejného projednávání budou minulostí. Díky notifikačnímu systému budete o těchto, a mnoho dalších, situacích informováni včas pomocí SMS nebo aplikaci. 

Digitalizace přihlášekZjednodušíme dnešní složitý proces přihlašování dětí do MŠ a ZŠ pomocí digitalizace. Jednoduše, transparentně a lidsky. Takovou formu přihlášky bude akceptovat každá MŠ a ZŠ spadající pod Prahu 14. 

Maximální využití datových schránek

Zajistíme, aby radnice při komunikaci se svými občany maximálně využívala elektronickou komunikaci včetně datových schránek.