MŮŽEME TO ZMĚNIT! Horké léto máme již definitivně za sebou a pomalu se k nám připlížily sychravé podzimní dny. Noci se prodlužují, teploty nemilosrdně klesají, na stromech začínají ubývat listy. Zato všude v ulicích nám přibývá něčeho jiného? Nic Vás nenapadá? Ale ano, vždyť se blíží volby a tak se na nás všude z bilbordů usmívají příjemní kandidáti a slibují hory doly.

Samozřejmě i my jako politická strana máme do nadcházejících voleb své zástupce. Ale spíše než na plakátech se s nimi potkáte osobně  přímo v ulicích. Tento kontaktní způsob kampaně je pro nás mnohem  přínosnější – je to velká  příležitost k potkávání se s lidmi, popovídání si a zjištění Vašich názorů a přání. S našimi kandidáty si budete moci podiskutovat i v ulicích Prahy 14. Konkrétní termíny jednotlivých aktivit naleznete na našich webových stránkách http://praha14.zeleni.cz.

Ale ať už preferujete jakékoliv názory či uskupení, nejdůležitější je nerezignovat. I když je často těžké se v politickém světě zorientovat, zkuste se nejprve zamyslit, co chcete a kdo je tím, který vaše  požadavky může naplnit. A potom se nebojte, nenadávejte jen doma u televize a nevymlouvejte se, ale odvážně a hrdě vyražte k urnám! Protože nikdo druhý za nás lepší svět neudělá. Jenom my sami to můžeme změnit. Máme přeci svůj hlas!

Ilona Picková

Zastupitelka MČ a předsedkyně výboru pro výchovu vzdělávání a místní Agendu 21

Časopis Čtrnáctka 10/2013